Karayalçın Mersin’de

Karayalçın Mersin’de
Çeşitli inceleme ve temaslarda bulunmak üzere geldiği Çukurova’ya gelen siyaset adamı Murat Karayalçın, Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’ı makamında ziyaret etti.

Başbakan Yardımcısı, Dışişleri Eski Bakanı, SHP Genel Başkanı ve önceki dönemlerde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı görevlerinde bulunan ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Çukurova Bölgesine gelen Murat Karayalçın, Tarsus Belediyesi’ni ziyaret ederek, Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan ile bir araya geldi.
Tarsus Belediyesi Başkanı Haluk Bozdoğan ve partililer tarafından kapıda karşılanan Karayalçın, makama çıktı. Makamlıkta gerçekleşen ziyarette, CHP İlçe Başkanı Ozan Varal ve yönetim kurulu üyeleri, Karayalçın ile beraberinde gelen partililer ve Belediye Başkan Yardımcıları yer aldı. Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Karayalçın’a ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileterek, kendilerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyete değindi. Tarsus’ta olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Karayalçın, kentte devam eden ve yapılacak olan çalışma ve projeler hakkında bilgilendirildi. Başkan Bozdoğan’ın makamında yer alan tabloda Tarsuslu Ressam Ethem Çalışkan ile birlikte olduğu fotoğrafı gören Karayalçın, Başkan Bozdoğan’a sanata ve sanatçıya verdiği destek nedeniyle kendisine teşekkür etti.
Tarsus ile yakından ilgilendiğini çalışmaları ve projeleri sürekli takip ettiğini belirten Karayalçın, Başkan Bozdoğan’a tarım alanında, pandemi döneminde ve genel olarak gerçekleştirildiği projeler konusunda tebrik ve başarı dileklerini iletti. Tarsus’un birçok ilden büyük olduğunu ve çok önemli bir ilçe olduğunu belirten Karayalçın, Tarsus’un tarihi ve kültürel yönden büyük bir değer olduğunu ifade etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Bozdoğan, Murat Karayalçın’a Tarsus Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde el emeği yapılan Atatürk portresi ve çiçek takdim etti. 

 

  Karayalçın Mersin’de