Başkan Özyiğit, vatandaşların evine misafir oluyor

Başkan Özyiğit, vatandaşların evine misafir oluyor

MERSİN İZ HABER

Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Güvenevler Mahallesi’nde vatandaşların davetini geri çevirmeyerek, evlerine konuk oldu.
Düzenli olarak mahalleleri gezerek vatandaşlarla birebir temasını sürdüren Başkan Özyiğit, Meclis Üyesi Özgür Emire ile birlikte Güvenevler Mahallesi’nde yaşayan Güzel ailesinin daveti üzerine evlerine misafir oldu. Buluşmada, mahalle sakinleri ile keyifli bir sohbet ortamı oluştu. Vatandaşların talep, beklenti ve önerilerini dinleyen Başkan Özyiğit, halkın görüşlerini doğrudan almanın verdiği önemi bir kez daha ortaya koydu. Yenişehirli komşularıma hoş sohbetleri, misafirperverlikleri ve nazik davetlerinden dolayı çok teşekkür ettiğini belirten Başkan Özyiğit, “Her fırsatta vatandaşlarımızın yanında olmaya ve onların seslerini duymaya devam edeceğiz. Toplumun her kesiminden gelen geri bildirimler, belediye olarak hizmetlerimizi şekillendirirken bize yol gösterici oluyor. Bu ziyaretler, şehrimizin her köşesinden gelen talepleri daha iyi anlamamıza ve çözüm odaklı adımlar atmamıza yardımcı oluyor. Vatandaşlarımızla birlikte, daha yaşanabilir bir Yenişehir inşa etmek için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Güvenevler Mahalle Muhtarı Rahime Sarı ise yaptığı konuşmada Başkan Özyiğit’in kendileri için daima ulaşılabilir olduğuna dikkat çekerek, taleplerini hiçbir zaman karşılıksız kalmadığını ifade etti.